Vyjímečné složení našich produktů

V roce 1989 se Richard Appleby rozhodl udělat velký krok ke změně v profesionální kosmetice, která byla v té době na trhu.
Díky jeho tvrdé práci, velké vytrvalosti a velké touze po nových znalostech se mu podařilo uskutečnit infrastrukturní plán a specifikovat druhy výrobků.

V roce 1989 vše začalo a v současné době všechny naše výrobky jsou registrovány pod BELLITAS LIMITED. Všechny řady Strictly Professional a Natures Way jsou důkazem naší schopnosti rozumět požadavkům a poptávce profesionálních kosmetických salónů.

VILÍN

Je rod z rostlin čeledi vilínovité a je známý tím, že byl hojně využíván v domorodé medicíně severoamerických indiánů a používán při ošetřování celé řady neduhů. Listy a kůra obsahují množství tříslovin se svíravým účinkem a jsou používány i v současné medicíně.

PELARGONIE

Je rod jednoletých nebo trvalých rostlin, které lze nalézt většinou v tropických a subtropických oblastech, především v jižní Africe. Pelargonie je používána jako okrasná květina, ale také ve voňavkářství a dále je důležitou součástí v léčivém průmyslu.

KAFR

Je přírodní látka získávaná původně ze dřeva stromu kafrovníku (Cinnamomum camphora). Kafr se rychle vstřebává do kůže a urychluje průběh zánětlivého procesu tím, že zrychluje absorpci zánětu. Kromě toho v místě aplikace vyvolává hřejivý pocit a působí jako mírné lokální antiseptikum a anestetikum. Zvláště v zemích, jako Čína je to tradiční součást lidové medicíny.

ŽENŠEN

Se vztahuje k rostlinám z čeledi aralkovitých. Legendární léčivá rostlina čínské medicíny známá jako kořen života. Výtažek z kořene regeneruje buňky, zvyšuje buněčnou imunitu, obnovuje fyziologickou rovnováhu pokožky a zlepšuje krevní oběh.

BRUTNÁK LÉKAŘSKÝ

Je jednoletá bylina z čeledi brutnákovitých (Boraginaceae) a pochází z oblasti Středozemí. Jako léčivka působí protizánětlivě. Brutnák ve svých semenech obsahuje velice důležité a cenné nenasycené mastné kyseliny. Působí příznivě při léčbě atopických ekzémů a ošetřování pokožky (včetně dětské), kdy pomáhá na namáhanou a praskající pokožku.

KAOLIN

Je hornina, která se skládá z minerálu kaolinit a drobných křemenných zrn. Nazývaný tzv. “ Bílý jíl „. Tento je velmi jemný a má uklidňující účinky. Díky vysokému obsahu křemíku je ideální pro citlivou nebo podrážděnou pokožku a suchou a zralou pleť

MAGNEZIT (uhličitan hořečnatý)

V přírodě se uhličitan hořečnatý vyskytuje jako nerost magnezit (MgCO3), který vzniká na hydrotermálních žilách, v přeměněných horninách. Uhličitan vápenatý a uhličitanové minerály se používají v kosmetice k peelingu nebo jako matující složky pudru.

KALAMÍN

Kalamín je nejstarší známá zinková ruda. Místo kalamín se dnes častěji nazývá zinkit, který má protizánětlivé účinky, pleti je příjemný a velmi dobře snášený, je také UV filtrem.

l

IONTOFORÉZNÍ OŠETŘENÍ

Iontoforéza je moderní metoda v oblasti dermatologie. Při této metodě se vysílají při ošetření slabé stejnosměrné elektrické proudy do pokožky, čímž překonává kožní bariéru a snižuje její elektrický odpor. Dochází k vpravování záporných iontů aktivních vyživujících látek z kosmetických produktů a kladných iontů minerálních kosmetických látek do hlubokých vrstev pleti. Iontoforéza se používá také k vybělování pleti ionty vitamínu C. Iontoforéza je velmi účinná a bezbolestná metoda ošetření pleti.

l

FARADICKÝ PROUD

Faradický proud je jednou z technologie forem elektrické stimulace, která používá vyšší intenzitu proudu než mikro proudová terapie, a proto je ideální na tonizaci a zpevnění svalů v těle.