Kurzy

DIAMOND CARE ODBORNÉ ŠKOLENÍ: OŠETŘENÍ PLETI + FACELIFTING


KDY: 11.8.2017
KDE: Salon Diamond Care, U Vodního hradu 1394/28, Česká Lípa // nebo MOUSŠ, Táborská 350/32, Praha 4
CENA: 990,- Kč

Během kurzu budete pracovat s profesionální kosmetikou STRICTLY PROFESSIONAL a dozvíte se o veškerých dostupných metodách využívaných v kosmetice a to včetně správného provedení faceliftingu obličeje pomocí přístrojů. Dále Vám bude předvedena ukázka s několika přístroji a poté si sami práci s těmito přístroji zkusíte. Naučíte se základní principy jednotlivých metod, také jejich praktické užití a taktéž si některé sami vyzkoušíte. Dozvíte se o indikacích, výhodách a nevýhodách oproti ostatním metodám. Na konci kurzu budete mít prostor na otázky, které budete chtít zodpovědět.

Kurz povede paní Ivana ŠEVČÍKOVÁ, která má více než 25 let praxi v kosmetickém oboru, dále od roku 1992 provádí rekvalifikační kurzy a od roku 1997 vede odborné vyučování kosmetiky na MOUSŠ. Dále úspěšně absolvovala rekvalifikační kurzy například v Itálii, Francii a Kanadě.

Dozvíte se o vhodnosti metod, vhodnosti investic, návratnosti investic a marketingu pro dané metody.

DÉLKA KURZU: 3-5 hodin (dle počtu zúčastněných, délky debat atd.)
CO SI VZÍT S SEBOU: Dobrou náladu, poznámkový blok

Kurz je zakončen certifikátem vystaveným s Vaším jménem. Po celou dobu kurzu je zajištěno občerstvení, které je pro vás připraveno zdarma. V ceně kurzu jsou výukové materiály a skripta, která si budete moci odnést s sebou.


Pokud máte zájem o tento kurz, prosím kontaktujte nás na emailu info@diamondcare.cz.
Uhrazením zálohy se stává přihláška závaznou.